"L" na dach ALUMINIUM Zobacz większe

"L" na dach ALUMINIUM

Nowy produkt

znak "L" na dach na płycie magnetycznej wykonany z aluminium

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

160,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Aluminiowy, podświetlany z przodu  i z tyłu. 

Wymiary 30 x 30 cm, łatwy montaż i demontaż.

Testowany na dachu przy dobrych warunkach pogodowych przy prędkości 90km/h.

Podłączenie pod reflektory, lub bezpieczniki (brak wtyku do gniazda zapalniczki)

Instrukcja obsługi plafonu „L” na podstawie magnetycznej

 

Zastosowanie

Plafon „L” na podstawie magnetycznej może być stosowany we wszystkich samochodach, których dach wykonany jest ze stali. Nie należy używać plafonów magnetycznych na dachach z blachy falistej (występujących czasami w samochodach terenowych) oraz w przypadku, gdy dach był szpachlowany po wypadku. Tablice magnetyczne przeznaczone są do użytkowania w pozycji poziomej, przymocowane do dachu.

 

Folia ochronna oraz podłączenie oświetlania plafonu

W zestawie znajduje się bezbarwna folia ochronna. Przed jej nałożeniem należy dokładnie oczyścić miejsce przyklejenia, następnie zmoczyć je wodą i dopiero przykleić folię. Za pomocą płaskiego gumowego ściągacza usunąć wodę spod przyklejonej folii. Do zestawu dołączony jest przewód z wtykiem umożliwiającym zdjęcie plafonu z dachu.

 

Mocowanie i zdejmowanie

Przed montażem plafonu należy upewnić się, czy powierzchnia dachu podstawa magnetyczna są czyste. Plafon magnetyczny należy montować w możliwie najrówniejszym punkcie dachu – płyta magnetyczna musi przylegać do płaszczyzny dachu całą powierzchnią. Zdejmując plafon z dachu samochodu, jedną ręką ciągniemy za uchwyt, a druga zabezpieczamy, aby nie uderzył o dach.

Plafon nie powinien pozostawać na dachu pojazdu dłużej niż 3 dni. Należy raz na 3 dni zdjąć i założyć plafon na dach pojazdu.

 

Przechowywanie

W przypadku, gdy plafon nie jest używany zaleca się zdjęcie go z dachu samochodu. Plafon należy myć ciepłą wodą z dodatkiem łagodnych środków myjących. Nie można czyścić płyty magnetycznej rozpuszczalnikiem ani alkoholem.

 

Uwaga!

Chronić urządzenia elektroniczne, płyty CD, karty magnetyczne przed bezpośrednim kontaktem z płytą magnetyczną. Silne pole magnetyczne może je uszkodzić.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

"L" na dach ALUMINIUM

"L" na dach ALUMINIUM

znak "L" na dach na płycie magnetycznej wykonany z aluminium