"L" bez oświetlenia "NAUKA JAZDY MOTOCYKLEM" Zobacz większe

"L" bez oświetlenia "NAUKA JAZDY MOTOCYKLEM"

Nowy produkt

"L" bez oświetlenia "NAUKA JAZDY MOTOCYKLEM"

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

175,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Instrukcja obsługi plafonu „L” na podstawie magnetycznej

 

Zastosowanie

Plafon „L” na podstawie magnetycznej może być stosowany we wszystkich samochodach, których dach wykonany jest ze stali. Nie należy używać plafonów magnetycznych na dachach z blachy falistej (występujących czasami w samochodach terenowych) oraz w przypadku, gdy dach był szpachlowany po wypadku. Tablice magnetyczne przeznaczone są do użytkowania w pozycji poziomej, przymocowane do dachu.

 

Folia ochronna oraz podłączenie oświetlania plafonu

W zestawie znajduje się bezbarwna folia ochronna. Przed jej nałożeniem należy dokładnie oczyścić miejsce przyklejenia, następnie zmoczyć je wodą i dopiero przykleić folię. Za pomocą płaskiego gumowego ściągacza usunąć wodę spod przyklejonej folii. Do zestawu dołączony jest przewód z wtykiem.

 

Mocowanie i zdejmowanie

Przed montażem plafonu należy upewnić się, czy powierzchnia dachu podstawa magnetyczna są czyste. Plafon magnetyczny należy montować w możliwie najrówniejszym punkcie dachu – płyta magnetyczna musi przylegać do płaszczyzny dachu całą powierzchnią. Zdejmując plafon z dachu samochodu, jedną ręką ciągniemy za uchwyt, a druga zabezpieczamy, aby nie uderzył o dach.

Plafon nie powinien pozostawać na dachu pojazdu dłużej niż 3 dni. Należy raz na 3 dni zdjąć i założyć plafon na dach pojazdu.

 

Przechowywanie

W przypadku, gdy plafon nie jest używany zaleca się zdjęcie go z dachu samochodu. Plafon należy myć ciepłą wodą z dodatkiem łagodnych środków myjących. Nie można czyścić płyty magnetycznej rozpuszczalnikiem ani alkoholem.

 

Uwaga!

Chronić urządzenia elektroniczne, płyty CD, karty magnetyczne przed bezpośrednim kontaktem z płytą magnetyczną. Silne pole magnetyczne może je uszkodzić.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

"L" bez oświetlenia "NAUKA JAZDY MOTOCYKLEM"

"L" bez oświetlenia "NAUKA JAZDY MOTOCYKLEM"

"L" bez oświetlenia "NAUKA JAZDY MOTOCYKLEM"