"Kodeks drogowy z komentarzem"

978-83-7570-382-5

Nowy produkt

"Kodeks drogowy z komentarzem"

Format A5, 688 str.

Więcej szczegółów

12 Przedmioty

150,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bezpieczeństwo na drogach zależy od posiadania wiedzy z zakresu prawa o ruchu drogowym, od umiejętności praktycznych oraz od odpowiedniego poziomu świadomości zagrożeń tkwiących w ruchu drogowym. Ważną rolę wśród wymienionych czynników bezpieczeństwa drogowego odgrywa stopień znajomości uregulowań prawnych - czyli praw i obowiązków w odniesieniu do wszystkich osób znajdujących się na drodze.

Często zapoznanie się z samą treścią przepisu czy też aktu prawnego jest niewystarczające dla właściwego rozumienia intencji prawodawcy. Staje się zatem konieczne kompleksowe ujęcie analizowanej problematyki. Dla wyjaśnienia wątpliwości pomocne są odwołania do innych przepisów prawa, wyroków sądów, jak również objaśnień, komentarzy oraz interpretacji ekspertów i specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dodatkowo zamieszczone w książce zdjęcia, rysunki, tabele wizualizują trudne zagadnienia i pomagają w ich interpretacji.

„Kodeks drogowy” posiada wszystkie wymienione wyżej elementy i pomoże w znalezieniu odpowiedzi na większość trudnych pytań z zakresu prawa o ruchu drogowym.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

"Kodeks drogowy z komentarzem"

"Kodeks drogowy z komentarzem"

"Kodeks drogowy z komentarzem"

Format A5, 688 str.